Додайте товари до списку бажань
0

Двосторонні матраци для немовлят

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Правильно організувати побут маленької людини — велике й складне завдання. Ми знаємо, скільки часу відбирає пошук правильних аксесуарів для годування, миття, догляду та сну. Та якщо ви знаходитесь на цій сторінці, то облаштування дитячого ліжечка більше не входить до числа ваших проблем. Адже ми вже підготували правильні ортопедичні та анатомічні дитячі матраци для малюків різного віку.

Двосторонні матраци для немовлят

Який матрац потрібен малюку насправді?

Навіть ті педіатри, які є прихильниками сумісного сну батьків та малюка, наголошують на необхідності ортопедичного матраца в батьківському ліжку. Й обирати його слід саме за потребами малюка. Тобто, навіть якщо дорослі зазвичай сплять на м'якому матраці, для спільного сну його потрібно замінити на жорсткий. Саме жорсткі вироби й виключно вони підходять для дитячого ліжка. Й ось з яких причин:

  1. Здоров'я опорно-рухового апарату. Кістки малюка м'які та пластичні, а хребет лише формується. Якщо він постійно спатиме на м'якому матраці, який провалюється під його вагою й не тримає хребет у горизонтальному стані, дитяча постава почне псуватись з самого народження. Тоді як дитячий ортопедичний матрац високої жорсткості не провалюватиметься й забезпечить анатомічне положення під час сну.
  2. Безпека. Діти до 6-місячного віку не розуміють, коли їм не вистачає повітря. Тому їм категорично заборонено спати на м'якому чи поряд з тканинними бортиками, в яких можна заплутатись. Тому жорсткість — це ще й гарантія безпеки. Якщо дитина уві сні перекинеться на живіт й упреться носом в жорсткий матрац, то просто не зможу продавити його настільки, щоб припинити доступ повітря.

Жорсткість дуже важлива, але звертати увагу потрібно не лише на неї.

Додаткові параметри добору

Щоб матрац в дитяче ліжечко був на 100% гарним вибором, радимо враховувати ще й декілька наступних моментів:

  • розмір — між стінкою ліжка та матрацом не має бути проміжків, в яких дитина могла б застрягнути, тому ретельно перевіряйте відповідність розмірів аксесуара та ліжечка;
  • товщина — моделі для зовсім крихітних малюків не повинні мати пружин, тому не мають бути занадто високими, але й занадто маленька товщина теж не бажана, якщо потрібен ортопедичний ефект (оптимальний параметр — 6-10 см);
  • вентилювання — щоб виріб швидко випаровував вологу та звільнявся від пилу, він має бути не надто товстим та складатись з невеликої кількості шарів. Адже ані волога, ані пил не належать до числа бажаних аксесуарів дитячого ліжечка.

Останній параметр в цьому переліку — сертифікат якості. Загалом його наявність важлива для будь-якого виробу, з яким ви контактуєте принаймні 8 годин щодня. Та матраци дитячі цього потребують критично: на жаль, візуально чи за фото оцінити якість складно. Потрібен переконливіший аргумент. І в торгової марки «КІМА» він є: продукти нашого виробництва відповідають вимогам профільного ДСТУ та мають позитивний висновок Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ознайомитись з переліченими документами можна у відповідному розділі нашого сайту.

Двосторонні матраци для малюків

Усе про вироби для немовлят від «КІМА»

Ми виготовляємо дитячі двосторонні матраци в колиску: кокос, латекс або поліуретан на вибір є їхніми наповнювачами. Найголовніше про них:

  • усі моделі двосторонні — тобто користуватись можна обома боками, але у нашому виконанні вони ще й різні за властивостями. Один бік — жорсткий та призначений для немовлят, другий — дещо м'якший (зовсім трішки!) й на ньому буде зручно спати тодлеру;
  • усі матраци також мають єдиний та точний розмір 60х120см, що відповідає стандартним габаритам прямокутних дитячих ліжечок;
  • чохол зроблений з якісної та на 100% натуральної бавовни, з якою безпечно контактувати шкірі маляти;
  • вироби різні за складом та ціною, проте для кожної моделі буде справедливим твердження, що використані матеріали — безпечні, гіпоалергенні, а деякі навіть володіють бактерицидними властивостями.

Матраци нашого виробництва ростуть разом з вашим малюком! Про що це? По-перше, про здатність одного виробу відповідати потребам різного віку завдяки двосторонності. По-друге, про те, що в нашому магазині ви можете знайти матрац й для новонародженої крихітки, й для тодлера з геть іншими потребами.

Вгору